Volné pracovní místo  Assistant to Business & Project Development Manager

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Uruguayská č.p. 380/17, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Bednářová Petra, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadavky:
znalost jazyka farsi na úrovni rodilého mluvčího, tlumočení a překlady z farsi do anglického jazyka a obráceně, orientace v lokálním energetickém trhu (Írán), orientace v obnovitelných zdrojích, plynulá angličtina, ochota cestovat (půl pracovní doby v kanceláři a půl na služební cestě)

Náplň práce:
  • administrativní podpora Business & Project Development Manager
  • překlady a tlumočení
  • služební cesty do Íránu
  • kontaktování místních úřadů
  • organizace shcůzek s obchodními partnery
  • příprava dokumentů pro místní úřady

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Jiné - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017