Volné pracovní místo  Associate Billing & Collections

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 68 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kvalifikace:
o Požadujeme více než 3 roky zkušeností na podobné pozici a vzdělání min.bakalářský titul, výborné komunikační schopnosti
o Výborná písemná a ústní komunikace
o Výborná úroveň angličtiny
o Znalost německého jazyka bude výhodou
Výborná znalost práce s MS Office, zejména Excel, výhodou je znalost SAP CRM 7 nebo R3, či podobného IT systému
o Schopnost provádět více úkolů najednou a schopnost učit se v práci a pod tlakem
o Dobré analytické schopnosti, umět promyslet problém a nabídnout řešení
Náplň práce:
o Každodenní činnosti týmu fakturace, výpočet a fakturace poplatků, zákaznická podpora a administrativní činnosti
o Zajistěte připravenost k fakturaci pro všechny typy smluv, aby byla úplná, přesná a včasná
o Správa smluv a kmenových dat v různých IT systémech
o Kontakt pro zákazníky a prodeje ohledně fakturace a dotazů na pohledávky
o Přispět k dosažení cílů týmu Billing & Collections a podporovat neustálé zlepšování dokumentace procesů
o Přispět k produkci přehledných reportů a analytiky.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2021

Máte zájem o nabídku Associate Billing & Collections?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Helena Hospodářová z STOXX Prague Branch

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Associate Billing & Collections

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.