Volné pracovní místo  Atestovaný lékař/ka

Firma
Vzdělání minimálně
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. přijmou i lékaře, který má zájem o atestaci z FBRL a má dvouletý kmen z ortopedie, chirurgie, interny nebo neurologie.

Pracovní náplň:
  • zajištění odborné, kvalitní a plynulé lékařské péče
  • vedení zdravotnické dokumentace podle zákona 64/2007Sb.
  • podíl na zajišťování dozorů konaných nad pracovištěm a zastupování dle potřeb oddělení a úseku
  • udržování a rozvíjení kvalitních kontaktů v rámci republiky
  • prezentace LLB a.s. v odborné společnosti
  • důsledné dodržování hygienicko-epidemiologických režimových opatření
  • s ředitelem/ředitelkou léčebné a lázeňské péče spolupráce na projektech a organizačních úkolech

Požadavky:
  • atestace v oboru chirurgie, ortopedie, interního lékařství nebo FBLR
  • 2. atestace v oboru rehabilitačního lékařství VÝHODOU!
  • příjemné vystupování a proklientský přístup
schopnost věcné komunikace
  • časová flexibilita

Nabízíme:
  • zajímavou práci u stabilní a dynamické společnosti
možnost zajištění specializačního vzdělávání v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny přímo na pracovišti
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční hodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • možnost dalšího odborného vzdělávání

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016