Volné pracovní místo  Autoelektrikář(ka)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 33 500–34 500 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: příprava elektroinstalace, kompletace a montáž el. zařízení
POŽADAVKY: znalost elektro výkresů, vyhláška 50/78
NABÍZÍME: závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, pracovní poměr s výhledem na dobu neurčitou
KONTAKT: telefonicky (6-14h)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Autoelektrikář(ka)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Pazderová, personalistka z THT Polička, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Autoelektrikář(ka)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.