Volné pracovní místo  Autoelektrikáři

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 21.12.2023, a:5.1.2024,
Požadujeme:
  • vyučení v oboru automechanik s praxí min. 2 roky;
  • znalost automobilové technologie;
  • pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci;
  • spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení;
  • řidičské oprávnění skupiny B;
  • trestní bezúhonnost;
  • příjemné vystupování;
  • časovou flexibilitu;

Nabízíme:
  • stálé zaměstnání a pravidelný příjem;
  • platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech;
  • pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru;
  • možnost seberealizace v prostředí značkové sítě;
  • perspektivu profesionálního růstu;
  • příjemné a moderní pracovní prostředí;

Náplň práce:
  • analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů
  • provádění oprav na vozidlech

Kontakt: PhDr. Ing. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky Po - Pá na č.: použijte odpovědní formulář , od 7:00 - 16:00 hod., e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Autoelektrikáři?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
PhDr. Ing. Zuzana Kuběnová LL.M., manager z BONO auto a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Autoelektrikáři

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.