Volné pracovní místo  Autoelektrikáři

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z: 29.4.2016 a: 23.6.2016
Požadavky: vyučení v oboru autoelektrikář, fyzická zdatnost a manuální zručnost, spolehlivost, zájem o obor, dobrá pracovní morálka, praxe a pracovní zkušenosti výhodou.
Náplň práce: opravy autobusů, nákladních a přípojných vozidel, znalost práce s diagnostickými přístroji
Nabízíme: nástup možný ihned, mzda od 13500,- Kč + pohyblivá složka dle výkonu, zázemí stabilní české společnosti, možnost dalšího profesního vzdělávání, zajímavou, různorodou práci
Zaměstnanecké výhody: pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravné a další benefity
Kontakt: písemně na použijte odpovědní formulář
tel.: použijte odpovědní formulář nebo e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář , kontaktní osoba: p. Milan Čegan

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016