Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Autoklempíř, Karosář
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 9
Může se Vám hodit:
Autoklempíř Praha-centrum, Karosář Praha-centrum

Volné pracovní místo Autoklempíř

29.11.2016
STRATOS AUTO, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Za Klíčovem 978/1, Vysočany, 190 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

KONT.: Prvotní kontakt zaslat životopis na e-mail: poslat email
Co by měl náš nový kolega splňovat: Vyučen v oboru autoklempíř, karosář. Minimální praxe v oboru – 1 rok. Praxe se stolicí CAR-O-LINER.Samostatného, aktivního člověka s dobrým přístupem k práci, který sám aktivně řeší vzniklé problémy, nebo jim předchází.Loajalitu k firmě a značce.ŘP sk. B.Časovou flexibilitu – dle potřeb zákazníka.
Co od nás může nový kolega očekávat: Zázemí stabilní společnosti, která stále roste a pracuje na kvalitě. Byli jsme vyhlášení několikrát nejlepší prodejce BMW v ČR.Pravidelná odborná školení na nejnovější technologie a pracovní postupy dle BMW vzdělání v oboru a osobní růst.
Nejmodernější autosalon a díla v Evropě. Spravedlivé mzdové ohodnocení dle vaší výkonosti a kvality a motivační odměny dle plnění strategických cílů společnosti. Firemní benefity – firemní akce, zkušební jízdy, teambuilding, stravenky, vše od BMW za zvýhodněné ceny, 13tý plat.
Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám budovat značku a stále růst. Je pro nás velmi důležité se o zákazníka postarat, proto jsme vybudovali tu nejmodernější autoklempířskou dílnu. Kde jsem schopni uspokojit i ty nejnáročnější klienty a jejich požadavky na kvalitu. Pokud chcete pracovat s nejmodernějšími postupy a přístroji a stojíte si za kvalitou svoji práce, hledáme právě Vás.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Podobné nabídky práce

Autoklempíř
Pro provozovnu Srba Servis Jíloviště přijmeme autoklempíře
SRBA SERVIS s.r.o. Příjezdní 188, Jíloviště Plný úvazek
včera
Strojič vozidel
Pro provozovnu Srba Servis Jíloviště přijmeme strojiče vozidel
aktivní
Pracovnik do pneuservisu /automechanik/lakyrnik
Hledame pracovnika do pneuservisu /automechanik - nebo kandidat s praxi Vymena pneumatik oprava automobilu lakyrnicke prace
HOGO GmbH Wels LINZ, Rakousko Plný úvazek
aktivní
Autoklempíř / Karosář
Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovné Autoklempíře s praxí. Náplň práce: - svařování plechů a dílů a kovových konstrukcí - ohýbání a stříhání dílů Nabízíme: - velmi dobré finanční oh ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha, okres Hlavní město Praha Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Autoklempíř
• Náplň práce: oprava karosérií osobních a užitkových vozů, odstrojování, nastrojování vozů, opravy po nehodách ap. • Požadujeme: vyučení v oboru, praxe na pozici min.1 rok, ŘP. Sk. B, svářečský průkaz, spolehlivost, samostatnost ...
Westody Office, s.r.o. Žirovnická 3133/6, Praha Plný úvazek
aktivní
Autoklempíř
místo výkonu práce: Podbabská č.p. 81/17, 160 00 Praha 6 kontakt: Juškovská Julie, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> praxe 3 roky, znalost RJ, řidičský průkaz
United-C s.r.o. Podbabská 81/17, Praha Plný úvazek