Volné pracovní místo  Autolakýrník, přípravář/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pardubická 327, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: příprava dílů na lakování, přesun dílů mezi skladem/klempírnou a lakovnou, vybroušení základu pro lakování, vyhledávání kódu barvy/coloristika, příprava a míchání barvy dle kódu a výrobce, příprava vzorků barvy, lepení a maskování dílů, odpovědnost za kvalitu odvedené práce úměrnou kvalitě autorizovaných značek;
POŽADAVKY: ŘP sk. "B", pečlivost, samostatnost, ochotu a zájem učit se novým technologií a časovou flexibilitu. Praxe - výhodou,
NABÍZÍME: zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci, jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků, profesní růst - školení, firemní benefity (příspěvek na stravu, pracovní oděv a další výhody), zázemí stabilní a prosperující společnosti, přístup k novým technologiím a technickému vybavení, práce s nejmodernější automobilovou technikou. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá 8-17, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017