Volné pracovní místo  AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA

Firma FORTE a.s.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 130–160 Kč / hodinu

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo nás kontaktujte na tel. použijte odpovědní formulář (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: oprava a údržba vojenské techniky, strojů, provádění preventivních prohlídek a preventivní údržby, techniky, strojů a zařízení, provádění zápisu do dokumentace o opravách.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Hlávka z FORTE a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.