Volné pracovní místo  Automechanik/ elektromechanik na montáži vozidel

Lokalita Kopřivnice
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:10.8.2016, a.:3.11.2016.
Požadujeme:
  • SOU s výučním listem - obor automechanik, autoelektrikář, provozní zámečník a příbuzné obory
  • znalost výkresové technické dokumentace a práce s měřidly výhodou
  • praxe na obdobné pracovní pozici, spolehlivost, manuální zručnost a pracovitost
  • výhodou platný vazačský a jeřábnický průkaz
  • základní znalost ovládaní PC, řidičský průkaz sk. C výhodou
Náplň práce:
  • montáž vozidel dle technologických kusovníků, výkresové dokumentace a dokumentace související s výrobou vozidel na zakázku
  • základní práce na PC, práce s ručním a elektrickým ručním nářadím
Nabízíme:
  • mzda 18.500 Kč - 21.000 Kč + příplatky a bonusy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, možnost přesčasů
  • příspěvek na dopravu až 3300,- / měsíc nebo ubytování ZDARMA
  • práce na HPP - smlouva na 3 roky, bonusový program s věcnými cenami
  • zázemí silné a stabilní společnost, každodenní péče koordinátora
Informace na tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2019