Volné pracovní místo  Automechanik nákladních automobilů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 000–20 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Budějovicích hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Automechanik nákladních automobilů
Náplň práce:
  • provádění pravidelného servisu a oprav nákladních vozů
  • diagnostika a následné řešení závad
Požadujeme:
  • SOU Automechanik
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat na dlouhý a krátký týden
Nabízíme:
  • práci ve stabilní společnosti
  • motivující platového ohodnocení dle Vašich zkušeností a Vašich výkonů
  • zaměstnanecké benefity
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2016