Volné pracovní místo  AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce:
  • servis, oprava a údržba nákladních vozidel Tatra a ostatních nákladních vozidel
  • montáž a opravy nástaveb a hydraulických systémů vozidel
ŘP skupiny B,C, T (výhodou C+E), cílevědomost, flexibilitu a pracovní nasazení, komunikační dovednosti ,profesionální a kultivované vystupování, znalost práce na PC - diagnostika, požadujeme výbornou manuální zručnost a samostatnost.
Nabízené výhody: zázemí silné a stabilní společnosti, velmi dobré finanční podmínky, samostatnou a zodpovědnou práci s možností odborného růstu, motivující ohodnocení dle dohodnutých ukazatelů a firemní benefity.První kontakt telefonicky.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016