Volné pracovní místo  automechanik osobních vozidel

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Bavorská 856, Praha 5 nebo Praha Chodov
Kontaktní osoba: Gabriela Šmejc Vasilcová, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Daimlerova 2, Praha 4.

UCHAZEČI NUTNÉ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: použijte odpovědní formulář

Náplň práce: provádění opravy na vozidlech zákazníků, průběžné informování technika, popr. předáka pracovní skupiny o zjištěných technických skutečnostech, popř. o nutnosti rozšíření zakázky, provádění identifikace a přejímání materiálu potřebného k provádění zakázky.
Požadujeme: vyučen v oboru, praxe v oboru poslední 2 roky, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, výpis z rejstříku trestů, ŘP sk. B a C.
Výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 14.10.2015