Volné pracovní místo  Automechanik servisní technik - mechanik motocyklů a čtyřkolek, automechanik

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–40 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Vykonávání servisních prací podle servisní dokumentace a předpisu výrobce a zajišťuje průběh
oprav
  • Komunikuje se zákazníky
  • Zajišťuje převzetí a výdej vozidel

K základní mzdě náleží pohyblivé bonusové složky .
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

POŽADUJEME:
  • Znalost servisu automobilů a motocyklů
  • Odbornou zdatnost
  • Orientace v problematice oprav
  • Loajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
  • Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • Řidičský průkaz skupiny B, výhoda skupina A

NABÍZÍME:
  • Možnost zkráceného úvazku nebo brigády
  • Perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti s dobrým jménem
  • Práce v dobrém kolektivu
  • Možnost profesní seberealizace
  • Zvyšování odborné kvalifikace při zaměstnání

Kontakt: telefonicky 9 – 17h , e-mailem nebo osobně po dohodě

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.10.2023

Máte zájem o nabídku Automechanik servisní technik - mechanik motocyklů a čtyřkolek, automechanik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin Bíbus, jednatel z MOTOCENTRUM B & B, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Automechanik servisní technik - mechanik motocyklů a čtyřkolek, automechanik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.