Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Automechanik, Pracovník pneuservisu
Lokalita:
Tachov
Zveřejnil:
Úřad práce Tachov
Může se Vám hodit:
Automechanik Tachov, Pracovník pneuservisu Tachov

Volné pracovní místo Automechanik

17.10.2017
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Místo pracoviště
286, Rozvadov, 348 06, Rozvadov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: SSÚD Rozvadov
Náplň práce

  • Provádění středních oprav automobilů, včetně seřizování chodu motorů
  • Opravy a seřizování vzduchových, hydraulických a elektrických systémů
  • Zajíždění nových automobilů a jejich seřizování
  • Identifikace závad
  • Údržba a opravy motorových vozidel o celkové hmotnosti nad 12 t.

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání s výučním listem
  • Praxi v oboru
  • Profesní průkaz + řidičský průkaz sk. C
  • Dopravně psychologické vyšetření
  • Samostatnost, pečlivost, odpovědnost

Nabízíme

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace
  • Po zapracování přiznání osobního příplatku
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou
Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe ( + příplatky)

Bližší informace na:
tel. poslat email Irena Gažáková, poslat email Roman Pelouch v pracovních dnech od 6:30 do 15:00 hod.
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu:
irena.gazakova @rsd.cz nebo roman.pelouch @rsd.cz

Upozornění
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání souhlas, aby jeho osobní data, která poskytne Ředitelství silnic a dálnic ČR se sídlem Na Pankráci 56 Praha 4, IČO 65993390, včetně jeho dílčích organizačních složek a detašovaných pracovišť, byla interně použita pro účely výběrového řízení a pro uchování v databázi uchazečů do odvolání poskytovatelem písemnou či ústní formou za předpokladu, že s nimi bude nakládáno důvěrným způsobem, a to v souladu s § 11 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.