Volné pracovní místo  Automechanik/čka, mechanik/čka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 22 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Nádražní 138 a, Ostrava

Kontakt: telefonicky 10-16 hod., emailem

Požadavky:
Řidičský průkaz skupiny B
Základní znalost PC - Win.,Excel, Word, apod.
Základní znalost anglického nebo německého jazyka (není podmínkou, ale výhodou)
Manuální zručnost
Komunikační schopnosti - komunikace se zákazníky servisu

Pracovní doba: od 8 do 16 hod.
Náplň práce: servisní motorových vozidel, karosářské, lakýrnické, zámečnické práce na vozidlech.

Práce na HPP, DPP, DPČ

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní
  • Němčina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 17.10.2016