Volné pracovní místo  Balič/ka zboží, skladník/ce

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 9 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Stádlo 368/27, 725 26 Ostrava

Životopisy s FOTOGRAFIÍ zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Prosíme nevolat a nedostavovat se osobně!!

Požadavky:
Minimálně středoškolské vzdělání s výučním listem, nutná dobrá zdatnost ovládání PC (word, excel, internet, google mapy), schopnost rychlého rozhodování, učenlivost, preciznost, komunikativnost, zvládání stresových situací, trestní bezúhonost, celkově logický a pozitivní přístup k práci, flexibilita.
Výhodou znalost jakéhokoliv cizího jazyka, ŘP sk. B.

Náplň práce:
Balení a příprava zboží k expedici, skladová evidence, práce na PC v sytému přepravce, příjem a kontrola zboží, označování produktů kódem, zodpovědnost za správnost odeslaného zboží.

Nabízíme:
  • příležitost absolventům
  • stabilní příjem
  • volné víkendy, svátky,
  • pracovní doba od 9:00h do 15:00h, po - pá
  • zaměstnanecké slevy
  • dobrá dostupnost na pracoviště MHD - tramvaj č.5, autobus č. 46
  • odměny za bezchybnou práci
  • po zapracování možnost nástupu na HPP
  • možnost karíérního růstu

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016 do 1.8.2017