Volné pracovní místo  Bankéř/-ka pro podnikatele - Jeseník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Bankéř/-ka pro podnikatele pracuje na pobočce GE Money Bank o velikosti 6-15 zaměstnanců. Má na starosti aktivní prodej produktů a poskytuje servis komerční klientele.

Náplň:
  • Správa a rozvoj portfolia klientů s ohledem na plnění obchodních cílů
  • Poskytování servisu klientům na pobočce zejména v oblasti platebních nástrojů a elektronických kanálů
  • Aktivní nabízení nových produktů (včetně produktů osobního a komerčního bankovnictví) klientům ve svém portfoliu
  • Sebevzdělávání ve smyslu schopnosti analyzovat účetní výkazy a dělat na jejich interpretaci závěry
  • Pomáhat s rozvojem odborných znalostí/prodejem produktů pro podnikatele na svěřených pobočkách v rámci mentoringu
  • Aktivně spolupracovat s dalšími odděleními GE Money Bank při naplňování stanovených obchodních cílů
  • Sledování situace na trhu a monitoring konkurence

Podmínky přijetí
  • SŠ nebo VŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou
  • Zkušenost v oblasti bankovnictví/finančních služeb podmínkou
  • Znalost problematiky segmentu Mikro a Small Business výhodou
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti a proklientský přístup
  • Angličtina na komunikativní úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Dny volna navíc
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Stravenky, poukázky Flexipass aj.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2016