Volné pracovní místo  Bankéř/-ka pro podnikatele - Klášterec nad Ohří

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Své životopisy a název pozice vč. lokality zasílejte na email: použijte odpovědní formulář

CO BUDETE DĚLAT
Profesionálně se starat o svěřené portfolio klientů - podnikatelů a firem
Na základě obchodních cílů aktivně nabízet nové produkty klientům ve svém portfoliu a vyhledávat nové obchodní příležitosti
Aktivně si udržovat přehled o nabídkách a akcích konkurence

CO NABÍZÍME
Příležitost získat zkušenosti v profesionální obsluze firemních klientů a do budoucna možnost vyrůst směrem k obsluze vyšších firemních segmentů.
Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a 1-5 dní Free D
Týden dovolené nad rámec zákona
Dny volna navíc – sick days, parents day atd.
Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
Prostor a podpora při vzdělávání
Příležitost pro osobní i profesní růst
Pozn. Podmínky jednotlivých benefitů se řídí vnitřními předpisy

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
Zkušenost z obchodní pozice v bankovnictví podmínkou
Proklientské a reprezentativní vystupování
Orientace na výsledky, na plnění obchodních cílů
Ochotu a schopnost učit se a pracovat v dynamickém prostředí
Ambice kariérně růst
Výpis z trestního rejstříku

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017