Volné pracovní místo  Bankéř

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Prodej bankovních produktů včetně spotřebitelských úvěrů
  • Poskytování servisu a poradenství stávajícím i potenciálním klientům
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace

Požadujeme:
  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Vztah k prodeji a proklientská orientace
  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Předchozí praxe na prodejní pozici výhodou
  • Znalost finančních produktů výhodou
  • Ochota pracovat na směny včetně víkendů

Nabízíme:
  • Prostor pro seberealizaci
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu

Zaměstnanecké výhody:Stravenky, 25 dní dovolené, Sick days, Multisport kartička, účast na školení, Kafeterie

Hlásit se pouze telefonicky.

Benefity

  • Jiné výhody - Stravenky, 25 dní dovolené, Sick days, Multisport kartička

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 31.10.2018