Volné pracovní místo  Banketový číšník/banketová servírka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Kongresové centrum Praha, a.s., restaurace Esprit v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre přijme do svého kolektivu banketového číšníka/banketovou servírku.

Náplň práce:
  • obsluha na banketových akcích dle potřeb hotelu
  • příprava akcí, banketů a konferencí
  • komunikace s hosty
  • samostatná práce
  • příprava sálů, coffee breaků, debaras

Požadujeme:
  • maturita nebo výuční list, případně praxe v oboru
  • zájem o obor a chuť pracovat
  • příjemné vystupování
  • komunikativnost
  • profesionalita, radost z obsluhy hostů
  • základní znalost AJ
  • základní znalost AV techniky

Nabízíme:
  • práce v přátelském týmu a moderním prostředí
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • personální stravování
  • možnost ubytování v rámci řetězce IHG za zvýhodněné zaměstnanecké ceny
  • možnost parkování v hotelových garážích za zvýhodněné ceny
  • roční příspěvek na obuv

Životopisy posílejte, prosím, na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář

„Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby společnost Kongresové centrum Praha, a.s. zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů po dobu trvání výběrového řízení"

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.6.2017