Volné pracovní místo  Báňští záchranáři

Firma OKD, a.s.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 50 000–75 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

zaměstnání na dobu: 1 rok
Náplň práce:
  • asanační práce, odstraňování následků havárií, zdolávání havárií a havarijních stavů.

Požadujeme:
  • odbornou způsobilost Báňský záchranář dle Vyhlášky č. 447/2001 sb. ČBÚ o báňské záchranné službě,
  • základní školení, praktický výcvik báňského záchranáře a úspěšně vykonanou závěrečná zkouška na HBZS,
  • výborný zdravotní stav.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou v délce 3 měsíců.
Pracoviště Důl ČSM - lokality Sever a Jih.

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:
  • životopis,
  • občanský průkaz,
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání a doklad potvrzující požadovanou odbornou způsobilost,
  • zápočtový list z posledního zaměstnání.

Zaměstnanecké výhody:
  • průměrná mzda 50.000 až 75.000 Kč,
  • úhrada vstupní lékařské prohlídky,
  • profesní rozvoj a další odborná školení,
  • přídavek na dovolenou a Vánoce,
  • věrnostní přídavek horníkům,
  • až 6 týdnů dovolené,
  • 2 dny pracovního volna navíc,
  • penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
  • příspěvek na dojíždění,
  • příspěvek na ubytování,
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
  • příspěvek na dětské rekreace,
  • Flexi Pass Card k nákupu sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

použijte odpovědní formulář

kontakt:
Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná
PO, ST: 8:00-15:00 hod.
ÚT, ČT: 8:00-14:00 hod.
PÁTEK: zavřeno

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Báňští záchranáři?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Markéta Klopcová z OKD, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Báňští záchranáři

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.