Volné pracovní místo  Baristé, osobní asistenti

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–31 000 Kč / měsíc

Prokopová Daniela, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Centrum MARTIN, o.p.s. hledá kolegu/kolegyni do týmu na pozici baristy a pracovního asistenta v tréninkové kavárně pro osoby se zdravotním hendikepem.
Pozice je určená také pro osoby v invalidním důchodu nebo pro osobu se zdravotním znevýhodněním

Jaká je náplň práce?
  • hledáme vedoucího pracovníka do kavárny, který bude pomáhat osobám se zdravotním postižením při tréninku pracovních dovedností,
  • vedení směny na menší kavárničce, kde bude ještě s jedním až třemi kolegy, kavárna je tréninková, to znamená, že zde lidé s nějakým omezením získávají pracovní zkušenosti a praxi. Na směně máte vždy ale i zkušenějšího kolegu, který je Vám oporou.
  • pokud přijde nový kolega, tak bude Vaším úkolem mu vše ukázat a naučit ho práci na kavárně dle jeho možností,
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně,
  • zajišťujete chod kavárny - doplňování zboží, řízení úklidu,
  • znalost administrativy spojené s poskytováním služby výhodou. Průběh poskytované služby se zapisuje do systému E-quip, to znamená krátké shrnutí pokroků klientů a plán na příští období.

Výhodu mohou mít zájemci, kteří:
  • mají praxi při poskytování sociálních služeb, zejména sociálně terapeutické dílny,
  • preferujeme předchozí zkušenosti s baristickou prací v kavárně,
  • znají práci v systému eQuip,
  • absolvovali kurz Pracovníka v sociálních službách dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb., nebo jsou vystudovaní sociální pracovníci.

Co můžeme nabídnout?
  • zajímavou a kreativní práci - individuální přístup k uživatelům, společné plnění cílů a plánů,
  • možnost podílet se na směřování služby,
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání,
  • práci pod supervizí,
  • možnost učit osoby s hendikepem novým dovednostem, dát jim novou příležitost do života
  • jste vedoucím pracovníkem, takže si sami plánujete průběh dne a činností,
  • 5 týdnů dovolené,
  • zaměstnanecké slevy na našich kavárnách,
  • možnost řídit a upravovat si pracovní směny,

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis a motivační dopis.
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy a školení, kafetérie, firemní akce.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 22.5.2023

Máte zájem o nabídku Baristé, osobní asistenti?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Prokopová z Centrum MARTIN o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Baristé, osobní asistenti

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.