Volné pracovní místo  Barman, číšník, servírka

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
  • Náplň práce: obsluha hostů, servis pokrmů a nápojů, práce za barem
  • Požadavky: praxe v oboru výhodou - není podmínkou, komunikativnost, spolehlivost a odpovědnost, výhodou znalosti cizích jazyků, smysl pro čistotu a pořádek, reprezentativní vystupování
  • doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, střídání směn v režimu krátký/dlouhý týden, provozní doba: Po-Ne 8:00-22:00 hod., možnost práce i na zkrácený úvazek - na dohodě
  • Kontakt osobní na pracovišti nebo telefonický Po-Pá, 09:00 - 21:00 hod. (pan Zubík, tel.: použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025

Máte zájem o nabídku Barman, číšník, servírka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Boris Zubík, jednatel z ČERNÝ OREL pivovar s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Barman, číšník, servírka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.