Volné pracovní místo  Barman/ka - servírka/číšník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–17 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce pasáž Brodway,Na Příkopě 31,110 00 Praha 1
Prvotní kontakt se zaměstnavatelem pouze emailem na uvedené adrese použijte odpovědní formulář

Požadavky: min. vyučení v oboru popř. praxe na place, zkušenosti s obsluhou hostů vč. aktivního nabízení, kupecké počty,hostinská znalost AJ,nekonfliktní,příjemné vystupování, úsměvavý typ,komunikativní, loajální,organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci,fyzická zdatnost, čistývýpis z RT, zdravotní průkaz, vhodné spíše pro ženy.

Pracovní náplň: obsluha hostů, příprava a nošení nápojů a občerstvení,aktivní nabízení sortimentu, přejímka zboží, podklady pro objednávky, úsměvavá komunikace s hosty, práce s penězi,kasírování, dlouhý/krátký týden

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.1.2016 do 31.12.2016