Volné pracovní místo  Bezpečnostní pracovníci

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 70–78 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Zajištění ochrany osob a majetku na objektu
Kontrola příchozích a odchozích osob
Asistence při mimořádných událostech
Pochůzková činnost
Kontrola dodržování požárních a bezpečnostních předpisů
Požadujeme:
Věk min. 18 let
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
Čistý trestní rejstřík
Dobrý zdravotní a fyzický stav
Spolehlivost, samostatnost, důslednost, dobré vystupování a flexibilitu
Osvědčení o profesní kvalifikaci "Strážný" - výhodou (je možné absolvovat u nás)
Praxe u bezpečnostní služby - výhodou
Nabízíme:
Práci na DPP
Stálé a perspektivní zaměstnání
Jistotu zaměstnání a pravidelné výplaty mzdy
Týdenní zálohy ve výší 2000,- až 3000,- Kč
Bonus za přivedení nového pracovníka 2 000 Kč
Možnost osobního růstu a odborné kvalifikace
Zaškolení a výcvik
Reprezentativní firemní oblečení
Možnost absolvovat školení a získat osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný
V případě zájmu, nám prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu použijte odpovědní formulář nebo zavolejte na telefonní číslo použijte odpovědní formulář .
Zaměstnanecké výhody: Týdenní zálohy, možnost si udělat Profesní kvalifikaci strážného

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 15.6.2016