Volné pracovní místo  BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK-CE (VHODNÉ PRO OZP)

Lokalita Nošovice
Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A11 a:15/1/2018 (VHODNÉ PRO OZP)
Místo výkonu práce - Nošovice.
Náplň práce:
  • ochrana a kontrola majetku klienta, kontrola osob při vstupu , obsluha závory, pravidelné pochůzky , obsluha vrátnice
Pracovní doba: denní od 05:00 - 17:00, noční od 17:00 - 05:00
Požadujeme:
  • reprezentativní a příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci, základní znalost PC
Nabízíme:
  • zázemí silné a stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání, práci v příjemném a přátelském prostředí, profesionální zaškolení
HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, dle domluvy možnost práce i na DPČ.
První kontakt telefonicky, e-mailem viz. výše.
Osobní jednání proběhne po domluvě na pracovišti v Nošovicích.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 10.1.2018 do 10.1.2019