Volné pracovní místo  Bezpečnostní pracovník se ZP sk. D, E a zbraní

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 130 Kč / hodinu

Na VIP objekty v Praze 5 a Praze 1 hledáme zkušené bezpečnostní pracovníky se zbrojním průkazem skupiny D, E a vlastní zbraní, kteří budou sloužit v 8mi hodinových (10-18) denních směnách dle svých možností. Směny ve všedních dnech i o víkendu. Vhodné jako brigáda. Vhodné i pro aktivní důchodce. Nástup ihned/dohodou.

Náplň práce:
  • ostraha svěřených objektů - výstavních ploch
  • komunikace s kolegy a návštěvami
  • celková dozorová činnost v budově

Nabízíme:
  • dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti
  • pravidelné vyplácení mzdy
  • mzdu 130 Kč/hod
  • práci v moderním a klidném prostředí
  • nástup ihned
  • zaškolení, uniformu, zázemí
  • možnost získat certifikát STRÁŽNÝ 68-008-E za zvýhodněných podmínek

Požadujeme:
  • Výpis rejstříku trestů
  • ZP sk D,E
  • ochotu používat vlastní zbraň
  • slušný vzhled a spolehlivost

V případě zájmu o pozici nám zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky. Možný osobní kontakt v pracovních dnech 9-11 nebo 13-15 na adrese Průmyslová 566/5, Praha 10, autobusová zastávka Perlit (bus: 181, 182, 183, 223), sídlíme v 7. patře ve žlutošedé budově.

použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017