Volné pracovní místo  Bezpečnostní technik ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce:
  • seznamování zaměstnavatele s požadavky právních a technických norem na zajišťování úkolů v oblastech BOZP a PO a sledování změn předpisů
  • řízení rizik v oblasti BOZP, návrhy na opatření a zlepšování
  • komplexní kontrolní činnost v oblasti BOZP a PO v rámci všech činností provozovaných společností
  • vedení předepsané dokumentace v oblasti BOZP a PO, tvorba vnitřních předpisů a jejich aktualizace
  • vyšetřování příčin pracovních úrazů a mimořádných událostí vč. vedení jejich agendy
  • provádění školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců o BOZP a PO
  • spolupráce s externími dodavateli v oblasti BOZP a PO
  • komunikace s orgány státní správy v oblastech BOZP a PO (IBP, KHS, HZS)

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • praxe na podobné pozici min. 3 roky
  • platná kvalifikace OZO v prevenci rizik BOZP dle zákona č.309/2006 Sb.
  • platná kvalifikace minimálně technik požární ochrany dle zákona č. 133/1985 Sb.
  • znalosti právních a technických norem pro oblast BOZP, PO
  • znalost požadavků normy OHSAS 18001
  • práce s PC (MS Office)
  • znalost anglického jazyka výhodou, znalost ruského jazyka výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, flexibilita

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017