Volné pracovní místo  Bezpečnostní technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
minimálně ÚSO technického směru, VŠB FBI výhodou, OZO v prevenci rizik, OZO v PO, znalost AJ na komunikatvní úrovni (min. B2), dobrou znalost práce s PC (PowerPOint, Excel, Outlook), řidičský průkaz typu B, komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce:
Identifikace a vyhodnocování rizik u zákazníků, stanovování příslušných opatření, Odpovědnost za zabezpečování naplnění politiky a cílů BOZP, Tvorba a aktualizace řídící dokumentace BOZP, záznamů a související agendy, Kontrola dodržování legislativních a jiných požadavků v oblasti BOZ a PO, ŽP a pracovního prostředí, Vytváření a udržování systému BOZP u klienta, Provádění auditů, kontrolní a dozorčí činnost, vyplývající z platné legislativy, Školení v oblasti BOZP, PO a OŽP

Nabízíme:
25 dnů dovolené, řádné í mimořádné prémie, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, uplatnění vlastních inovací

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: ENVIFORM a.s., Tovačovská č.p. 2910/17, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016