Volné pracovní místo  Brigáda - zahradník, údržbář

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 130–150 Kč / hodinu

Hledáme zkušeného a nadšeného brigádníka na pozici Zahradník / Údržbář do naší společnosti Casa Serena na Zámku Roztěž.
Tato pozice je ideální pro jedince, kteří mají zájem o práci v krásném prostředí zámeckých zahrad a mají chuť přispět k udržování jejich krásy.

Náplň práce:
" Péče o zámeckou zahradu a okolní zeleň.
" Údržba a zvelebování zahradních ploch.
" Práce se zahradní technikou a nářadím.
" Drobné opravy a údržba zámeckých prostor.

Požadujeme:
" Zkušenosti v oblasti zahradnictví nebo obecné údržby.
" Spolehlivost a pečlivost při práci.
" Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
" Zájem o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:
" Nástup od 1.5. 2024.
" Pracovní doba 20 hodin týdně.
" Hodinová mzda odpovídající vašim předešlým zkušenostem.
" Příjemné pracovní prostředí na Zámku Roztěž.
" Možnost dlouhodobé spolupráce a případného přechodu na trvalý pracovní poměr od jara 2025.
" Stravenky.

V případě zájmu pište na uvedený email.

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání), azylanty a uprchlíky z Ukrajiny

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.8.2024

Máte zájem o nabídku Brigáda - zahradník, údržbář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
David Krpela, kontaktní osoba z Casa Serena s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Brigáda - zahradník, údržbář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.