Volné pracovní místo  brusič/ka - pil

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 22 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Zborovice
  • Pracovní náplň: broušení železných obrobků
  • Požadavky: vhodné i pro absolventy - firma zaučí
  • možnost i zkráceného úvazku 6hod./den, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, PD 6:00-14:30 hod.
  • Benefity: 2x ročně mimořádné prémie, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, životní připojištění, další firemní benefity - firemní akce, sportovní vyžití apod.
  • Kontakt osobně v sídle firmy nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod., pan Šebestík Jiří, tel.: použijte odpovědní formulář ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - 2x ročně mimořádné prémie
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní připojištění, fir. akce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024 do 1.4.2025

Máte zájem o nabídku brusič/ka - pil?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jiří Šebestík, ředitel z GSP-High Tech Saws, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku brusič/ka - pil

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.