Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Obráběč kovů
Lokalita:
České Budějovice
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 4
Může se Vám hodit:
Obráběč kovů České Budějovice

Volné pracovní místo Brusič plechů Volyně

6.1.2015
Bohemia Works a.s.
Riegrova 1756/51, České Budějovice 3, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Pro našeho významného klienta se sídlem na Volyňsku hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Brusič plechů
Náplň práce:

  • broušení plechů

Požadujeme:

  • SOU vyučen
  • praxi s ruční elektrickou vybrační bruskou
  • spolehlivost
  • ochota pracovat přesčas

Nabízíme:

  • zázemí silné firmy s perspektivou dlouhodobého zaměstnání
  • práci v moderním pracovním prostředí s nejmodernějšími technologiemi
  • odpovídající platové ohodnocení a motivující prémiový systém
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce