Volné pracovní místo  BRUSIČ/KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • broušení a leštění krystalů

Požadujeme:
  • středoškolské nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření. Manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost, trpělivost, schopnost organizovat si vlastní práci, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
  • zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
  • zázemí české společnosti,
  • práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky,
  • životní pojištění.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 160 zaměstnanci a obratem 200 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 18.5.2017