Volné pracovní místo  Business development support

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Oblouková č.p. 391, Skorotice, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
-Velmi dobrou znalost chorvatského jazyka
-Znalost anglického nebo českého jazyka
  • Obchodní cit a orientaci na zákazníky (obchodní praxe není nutností, jsme připraveni Vás naučit vše potřebné)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost efektivně pracovat v týmu i samostatně
  • Osobní time management na velmi dobré úrovni
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
Náplň práce:
  • Podpora obchodních aktivit a obchodních zástupců na exportních trzích, kde společnost Adler rozšiřuje svoje působení
  • Komunikace se svěřeným portfoliem zákazníků, zjišťování potřeb a zpětné vazby na naše produkty, budování obchodních vztahů
  • Spoluzodpovědnost za realizaci projektů zakázkové výroby od zadání po dokončení
  • Podílení se na realizaci obchodního plánu, vč. akvizičních prodejů přes telefon
  • Příprava a dojednávání obchodních nabídek, cenová kalkulace výšivek a potisků
  • Vedení obchodních informací ve firemním systému
  • Zpracování reportů a pravidelné měsíční vyhodnocení
  • Řízení a případné vymáhání pohledávek po splatnosti
  • Spolupráce s marketingovým oddělením
  • Možné služební cesty do zahraničí
Kontakt: telefonicky od 08:00 do 16:30 hod.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Jiné - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.1.2018