Volné pracovní místo  CAD Konstruktér - Junior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Nárožní č.p. 1400/7, Stodůlky, 158 00 Praha 58

Náplň práce:
  • návrhy designu komponent do Automotive, Aerospace, kolejových vozidel a dalších odd.
  • vytváření 3D modelů
  • řešení jejich zástavby
  • aktivní komunikace technických řešení s ostatními členy vývojového týmu a výrobními dodavateli

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci)
  • konstruktéra strojař se zkušeností například z leteckého průmyslu
  • zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
  • týmový hráč, ale nevadí Vám vyřešit samostatně úlohu
  • AJ nebo NJ pokročilá úroveň
  • Znalost 3D CAD systemů, Catia nebo NX nebo Pro Engineer

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, placené jazykové kurzy, stravenky, poukázky Relax Pass, Teambuildingy, školení softskills/hardskills, Cafeterie

Kontakt:
Jašková Martina Bc., tel.: použijte odpovědní formulář denně od 9:00 do 17:00, e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 11.4.2016 do 30.4.2017