Volné pracovní místo  CAD konstruktéři lisovacích nástrojů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Bezděčín č.p. použijte odpovědní formulář Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář

Požadavky: ukončené studium technické střední nebo vysoké školy, znalost základů práce s konstrukčním SW CATIA V5, základní znalost němčiny nebo angličtiny, organizační a komunikační dovednosti, praxe v oboru výhodou.

Nabízíme: tvůrčí práci v mladém kolektivu, možnost osobního a profesního růstu, zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, motivující způsob odměňování, mzdové ohodnocení podle zkušeností a výsledků.

Náplň práce: konstrukce lisovacích nástrojů v SW CATIA V5, konstrukce ve 3D, tvorba výkresové dokumentace, tvorba kusovníků a rozpisek materiálů, komunikace se zákazníkem, účast na posouzení konstrukce přímo u zákazníka.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na jazykové vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017