Volné pracovní místo  CAD Specialista - konstruktér/ka senior/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice:CAD Specialista - konstruktér/ka senior/ka
Do mezinárodní výrobní společnosti orientované na plastové a kovové díly pro automotive nabízíme perspektivní karierní příležitost na pozici:
CAD SPECIALISTA - KONSTRUKTÉR SENIOR
Váš profil:
  • SŠ / VŠ vzdělání - strojní zaměření podmínkou
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici v automotive
  • znalost CAD 3D modelování
  • AJ nebo NJ - komunikativní úroveň
  • výhodou je orientace v oblasti elektro EMS
  • zodpovědný, pečlivý přístup k práci
  • řidičsdké oprávnění sk. B
Náplň práce:
  • konstrukce a vývoj komponentů pro elektromobily a automobily s hybridním pohonem
  • návrhy, technická řešení a výkresová dokumentace kontaktních systémů
  • výpočty - pevnostní, kinematické a toleranční
  • konzultace při výrobě, příprava pro testování výrobků
Nabízíme:
  • velmi lákavé finanční ohodnocení (měsíční prémie, roční bonusy)
  • zázemí prosperující firmy, soc. benefity, vstřícnost k zaměstnancům
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost rozsáhlé profesní realizace.
Nástup možný ihned. Mzda: 30 000 až 55 000,- Kč
Zájemci splňující požadavky, prosím, zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář pro telefonický kontakt volte číslo použijte odpovědní formulář .
Mísísto výkonu práce: Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.pracoviště Hluboš, Hluboš č.p. 1

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.2.2017