Volné pracovní místo  Call pracovník/ice - obchodní zástupce

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Špitálské náměstí č.p. 1050/3, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
-osobní a telefonický kontakt se zákazníky
-aktivní komunikace se zákazníkem, telemarketing
-propracovaný systém školení
-příprava nabídek pro potencionální zákazníky
-péče o zákazníky - administrativní činnost spojená s vyřizováním zákaznických požadavků
-analýza trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
-předchozí zkušenosti na podobné pozici výhodou, ne podmínkou
Benefity:
-nadstandardní fixní mzdu 18 000Kč + PRÉMIE
-zaměstnanecký tarif
-možnost ovlivnit příjem vlastní aktivitou a schopnostmi
  • nadstandardní výdělek až 35-60 000Kč/měs.
  • stáže v partnerských společnostech v zahraničí
Hlásit se osobně na adrese: Špitálské náměstí 3, Ústí nad Labem od 9:00 do 17:00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2018