Volné pracovní místo  ČALOUNÍK/ČALOUNICE - ŠIČKY

Lokalita 789, Fryčovice
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 26 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:7/11/2023 a:2/2/2024
Náplň práce:
  • Šití čalounění pro sériovou výrobu
  • Zpracování nástřihů pro čalouněné díly
  • Lepení a stříhání potahů
  • Návrhy na zlepšování výroby čalounění
  • Spolupráce s prototypovou dílnou a vývojem
  • Příležitostná podpora prototypové čalounické dílny.
Požadujeme:
  • Vyučení nejlépe v oboru
  • Zkušenosti s čalouněním potahů (koženkové, látkové) výhodou
  • Ovládání výrobních šicích strojů výhodou
  • Kreativita, pečlivost, zaměření na detail, zodpovědnost, zručnost
  • Samostatnost - naprosto nezbytná
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky (čalounění nábytku, sedadel,…), nebo delší praxe v šití oděvů.
Nabízíme:
  • Pracovní doba 6:00-14:00hod, 14:00-22:00 hod.
  • Mzda podle zkušeností a plnění pracovních úkolů, prémie až 50 %
  • 23 dní dovolené a 2 dny zdravotní volno (sick days)
  • Různorodá práce (každý projekt je jiný a stereotyp u nás neznáme)
  • Otevřená pracovní atmosféra, osobní přístup k zaměstnancům
  • Pohodový (a tvůrčí) kolektiv, pracují u nás muži i ženy
  • Čisté prostředí nové budovy
  • Dotované stravování ve firemní jídelně s výběrem z 5ti druhů jídla, dotace až 50%
  • Po zapracování příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • Odměny při životním a pracovním jubileu
  • Dojezdový bonus a bonus za účast na směnách.
Kontakt emailem.

Benefity

  • Jiné výhody - 23 dní dovolené a 2 dny zdravotní volno (sick days)

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.2.2024 do 2.2.2025

Máte zájem o nabídku ČALOUNÍK/ČALOUNICE - ŠIČKY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lenka Horzinková z BORCAD cz a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku ČALOUNÍK/ČALOUNICE - ŠIČKY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.