Volné pracovní místo  Chemik

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 100–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
obsluha výrobního zařízení pro ředění a filtraci roztoků
nastavování potrubních tras, čerpání surovin a expedice hotových výrobků
stáčení hotových výrobků do sudů, kontejnerů a autocisteren
práce s vyhrazeným plynovým a tlakovým zařízením
manipulace s odpady a jejich ukládání na stanovené místo
evidence průběhu výrobního procesu do operačních listů a další dokumentace
Požadujeme:
vyučení v jakémkoliv technickém či strojním oboru
dobrý zdravotní stav - fyzická práce manipulace se surovinou a výrobky
Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou: 1 roku s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků
zkušební doba: 3 měsíce
jedna pracovní pozice - práce na 12-ti hod. směny nepřetržité - 1 pracovní pozice
jedna pracovní pozice - práce na směny 7,5 hod. (1 týden ranní a 1 týden odpolední - střídá se pravidelně)
čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu
5 týdnů dovolené
závodní stravování
dostupnost pracoviště v centru města UL
příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru
Kontakt: hlásit se osobně na uvedené adrese - Bc. Hlávková Jana.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.8.2017 do 30.6.2018