Volné pracovní místo  CHIEF ENGINEER - MOTORY

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–120 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Thámova č.p. 289/13, Karlín, 186 00 Praha 8
kontakt: Martínková Marcela, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce
" Odpovědnost za technické a obchodní vedení při přípravě a vývoji návrhů a dodání projektů v rámci Engines Product Group (benzínové, dieselové, velké užitkové motory)
" Jednání se zákazníky, úzká spolupráce s obchodními a technickými týmy na získávání nových zakázek
" Asistence při definování nových obchodních toků v oblasti motorů a rozvoj příslušných prodejních strategií
" Poskytování technického vedení v rozvíjení obchodních příležitostí a příprava návrhů
" Vývoj návrhů (dokumentace, plány, ocenění atd.) pro globální klienty prostřednictvím podpory managementu
" Podpora rozvoje technologií a strategických produktových nabídek v oblasti motorů
Požadujeme
" Min. 5 let praxe v automobilovém prumyslu se specializací na motory
" Zkušenosti s vývojem produktů, ideálně z velkovýroby
" Schopnost vést a koordinovat týmy a řídit projekty
" Velmi dobrá znalost Angličtiny (denní kontakt s rodilými mluvčími)
Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017