Volné pracovní místo  chůva - hospodyně

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 500–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vhodné i pro OZZ. Požadavky:
  • zkušenost s péčí o dítě mladší 1 roku, ochota vyjimečně pohlídat dítě večer či o víkendu (reference výhodou)
  • flexibilita, schopnost přizpůsobit se chodu a nárokům rodiny v domácnosti se psem
  • ochota cestovat (doprovod na pracovní cesty, vše plně hrazeno)
  • řidičský průkaz výhodou, loajalita, ochrana soukromí
Pracovní náplň:
  • veškeré činnosti spojené s péčí o dítě, výchovou a zdravým vývojem, doprovod na pracovních cestách
  • běžná péče o domácnost
(pracující matka přítomna v domácnosti se bude zapojovat do každodenního života)
Pravidlené odměny za práci přesčas!!! příjemné domácí prostředí v RD, flexibilní pracovní doba, volno-dovolená. Kontakt na tel. od 9:00 do 16.00 hod, na mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2024

Máte zájem o nabídku chůva - hospodyně?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Romana Jechová z Romana Jechová

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku chůva - hospodyně

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.