Volné pracovní místo  chystání zboží k expedici - lehká manuální práce

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Mezinárodní firma zabývající se dárkovinami, papírenskými potřebami a produktu na pečení, která své zboží vyváží do celého světa, hledá do svého týmu na HPP zaměstnance na chystání zboží v expedici.

Nábízíme: lehkou manuální práci ve skladu, práci v příjemném kolektivu, dlouhodobé zaměstnání, obědy zdarma, dovolenou v létě a o Vánocích, slevu na nákup zboží z našeho eshopu, zvláštní prémie.

Náplň práce: chystání, balení a štítkování zboží určeného k expedici, spolupráce s týmem skladu.

Pracovní doba je od po-pá od 7:00 do 15:30 hod. Víkendy jsou volné.
Požadujeme: pečlivost, přesnost a přátelské vystupování.
Kontakt:
Simona Jedličková
e-mail: použijte odpovědní formulář
Telefon: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování - obědy zdarma
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - slevu na nákupy zboží z našeho e-shopu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2024