Volné pracovní místo  Číšníci / servírky

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Pracovní doba: Turnusové směny - 6:30-22:00 (celý den / ranní / odpolední)

Náplň práce: Obsluha hostů v restauraci hotelu, snídaně, obědy, večeře, včetně souvisejících činností obvyklých restaurač-ních zařízeních, spolupráce s vedením restaurace a kuchyně, obsluha hotovostní a bezhotovostní pokladny, obsluha při slavnostních a mimořádných příležitostech

Požadavky: Komunikativní osoba, příjemné, vstřícné vystupování a jednání s hosty, empatie, barmanský, someliérský kurz a další vzdělání s oboru výhodou. Znalost pravidel a manipulace s pokladní hotovostí, poctivost při nakládání se svěřenými prostředky. Znalost nejméně 1 cizího jazyka - angličtina, němčina (ruština)

Výhody: možnost ubytování v blízkosti pracoviště, stravování v místě za zvýhodněnou cenu (30 Kč), nekuřácké prostředí, přátelský kolektiv, možnost platového růstu (osobní ohodnocení za znalost jazyka, odborné vzdělání,..)

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017 do 30.9.2018