Volné pracovní místo Číšníci a servírky

8.4.2016
Libuše Kučerová
Místo pracoviště
3, Lačnov, 572 01, Korouhev
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

Číšníci a servírky
Požadujeme: vyučen v oboru nebo praxe v oboru, spolehlivost, pracovitost Nabízíme: dobré platové ohodnocení dle výkonu, nástup možný ihned
Slavia Svitavy s.r.o. náměstí Míru 134/72, Svitavy Plný úvazek
včera
SERVÍRKA Vyučení, nejlépe s praxí, pracoviště : Restaurace na Cihelně
BAWORK s.r.o. Hálkova 2138/10, Svitavy Plný úvazek
týden
Číšník/servírka
Přijmeme číšníka/servírku do tradiční české restaurace. Praxe v oboru vítána. Zájem o práci .
TYPOS BAR s.r.o. Radiměřská 1893/5, Svitavy Plný úvazek
aktivní
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA
Náplň práce -obsluha hostů restaurace a práce s tím spojené Požadujeme -spolehlivou osobnost se zájmem o stálou práci v restauraci -vyučení v oboru je výhodou, ale není podmínkou - Praxe v oboru minimálně 1 rok (nabízíme možnost ...
JACHTA s.r.o. Braunerovo nám. 204, Litomyšl Plný úvazek
aktivní
OBSLUHA SPORTOVIŠTĚ / VÝPOMOC RESTAURACE SPORTCENTRA
Pro Sportcentrum v Litomyšli hledáme výpomoc při obsluze návštěvníků restaurace (servírku) a obsluze jednotlivých sportovišť (bowling dráhy, squash, tenisové kurty). Nabízíme práci na HPP i brigádní výpomoc. Své životopisy zasílej ...
Invest Real Service s.r.o. U Plovárny 1152, Litomyšl Plný úvazek, Brigády
aktivní
Číšník/sevírka
Pracovní náplň: Obsluha hostu v restauraci Brigáda, dohoda o provedení práce Pracovní doba: Po-čt: 15:00 - 22:00 Pá-so: 15:00 - 00:00 Ne: 15:00-21:00 Požadujeme: Minimálně 1rok praxe v oboru případně vyučení. Zodpovědnost, příjem ...
Calvini s.r.o. Lázeňská 284, Březová nad Svitavou Brigády, Brigády