Volné pracovní místo číšník, servírka jídelny

27.9.2016
Bertiny lázně Třeboň s.r.o.
Místo pracoviště
Tylova 171, Třeboň I, 379 01, Třeboň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok – možnost prodloužení; nerovnoměrně rozvržená pracovní doba – turnusové směny 6:30 – 13:30 hod, 11:00 – 19:30, práce v SO a NE;
Požadavky: vyučení v oboru; komunikativnost, bezúhonnost

Podobné nabídky práce

Číšník, servírka režimové stravování
Náplň práce: zajišťuje obsluhu klientů na jídelnách a na mimořádných akcích. Požadujeme: dokončené SO vzdělání (vyučení v oboru); znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; výborné komunikační schopnosti; spolehlivost, zod ...
Slatinné lázně Třeboň s.r.o. Lázeňská 1001, Třeboň Plný úvazek
aktivní
Číšník a servírka
Požadujeme: - vyučení v oboru, příjemné jednání a vystupování, výborné komunikační schopnosti, znalost NJ vítána, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, časovou flexibilitu. Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti, příjemné pr ...
aktivní
číšník, servírka
praxe v oboru výhodou (není podmínkou; ŘP skup. B; na dobu určitou s možností prodloužení; možnost přespání mezi směnami; NUTNO SI PŘEDEM SJEDNAT TELEFONICKY SCHŮZKU !!!
Karel Batelka 3, Staré Město pod Landštejnem Plný úvazek
vyučení v jakémkoliv oboru; praxe výhodou; znalost AJ nebo NJ výhodou; turnusová pracovní doba - dlouhý, krátký týden - s možností úpravy po dohodě;
DOMY JH s.r.o. nám. Míru 158, Jindřichův Hradec Plný úvazek
aktivní
číšník/servírka
nejdříve DPP na 2 týdny - poté pracovní smlouva; pracovní doba 11,00 - 19,00 hod. nebo 10,00 - 18,00 hod.
BAROKO SALIJI s.r.o. Panská 113, Jindřichův Hradec Plný úvazek, Brigády
aktivní
servírka/číšník
zaměstnanecké výhody: stravování za sníženou cenu
KIN-HaR s.r.o. U Světa 750, Třeboň Plný úvazek