Volné pracovní místo  číšník/servírka - recepční

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Zlobice
  • Náplň práce: pracoviště Wellness penzion a restaurace Zlobice, kombinovaná pracovní pozice číšník/servírka - recepční: komunikace s hosty, jejich ubytování, obsluha hotelových i příchozích hostů, obsluha wellness centra, práce s PC (ubytovací program Previo, restaurační program Agnis - zaškolíme)
  • Požadavky: práce na PC, znalost minimálně jednoho světového jazyka, dobrá komunikace, příjemné vystupování, časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • Benefity: zvýhodněné vstupy do wellness centra a na bowling v areálu penzionu
  • Své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo kontakt telefonicky paní Mrázková (tel. použijte odpovědní formulář )

Požadovaná znalost jazyků

  • Jiné - aktivní (znalost minimálně jednoho světového jazyka)

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - zvýhodněné vstupy do wellness centra a na bowling v areálu penzionu

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku číšník/servírka - recepční?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Mrázková z TERRA GROUP, a.s.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku číšník/servírka - recepční

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.