Volné pracovní místo číšník, servírka

8.5.2016
Wendies project s.r.o.
náměstí Emy Destinnové 27, Stráž nad Nežárkou, 378 02, Stráž nad Nežár…
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Restaurace u Emy, Stráž n.Než.;
min. vyučení, obsluha restaurace, venkovní terasy, prodej zmrzliny; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba turnusová – dlouhý, krátký týden;
KONTAKT POUZE E-MAILEM NEBO TELEFONICKY;

Podobné nabídky práce

Číšník, servírka režimové stravování
Náplň práce: zajišťuje obsluhu klientů na jídelnách a na mimořádných akcích. Požadujeme: dokončené SO vzdělání (vyučení v oboru); znalost NJ vítána; příjemné jednání a vystupování; výborné komunikační schopnosti; spolehlivost, zod ...
Slatinné lázně Třeboň s.r.o. Lázeňská 1001, Třeboň Plný úvazek
týden
Číšník a servírka
Požadujeme: - vyučení v oboru, příjemné jednání a vystupování, výborné komunikační schopnosti, znalost NJ vítána, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, časovou flexibilitu. Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti, příjemné pr ...
týden
číšník, servírka
Jedná se o práci v hospodě nebo na tenisových kurtech; znalost německého jazyka; možnost ubytování; pracovní doba od 16:00 - 22:00 hod (so, ne, svátky)
TOP - cars & bar s.r.o. 33, Staré Hobzí Plný úvazek
týden
servírka/číšník - obsluha bistra
ŽIVOTOPIS ZASLAT NA E-MAIL: <!--poslatEmail--> Místo výkonu práce: Bar LAMBADA; vyučení nebo i základní vzdělání s praxí v oboru; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba pružná 16:00-22:00 hod.;
GOOD LUCK,spol. s r.o. Pražská 745, Suchdol nad Lužnicí Brigády
týden
servírka, číšník
vyučení v oboru nebo i základní vzdělánís praxí v oboru; turnusová pracovní doba - krátný, dlouhý týden včetně SO a NE.
Restaurace Mlýnský Dvůr s.r.o. 56, Třeboň Plný úvazek
týden
servírka, číšník - brigáda
NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE; vyučení v oboru nebo i základní vzdělánís praxí v oboru; turnusová pracovní doba - krátný, dlouhý týden včetně SO a NE.
týden