Volné pracovní místo Číšník, servírka

20.10.2016
Lázně Darkov, a.s.
Místo pracoviště
Čsl. armády 2954/2, Hranice, 1 2, Karviná
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

pracovní náplň: obsluha klientů
12-ti hodinové směny (krátký a dlouhý týden)
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku

Podobné nabídky práce

Číšník/servírka s ubytováním
Pro významného klienta v oblasti gastronomie hledáme vhodné kandidáty na pozici číšník/servírka do luxusní restaurace s penzionem. Místo výkonu práce Háj ve Slezsku s možností ubytování - Obsluha v zážitkové restauraci - Obsluha ...
EDYMAX SE Háj ve Slezsku, okres Opava Plný úvazek
aktivní
číšníci a servírky
U nevyučených praxe v oboru; Jedná se o obsluhu a prodej; KONTAKT: osobně od 9.00 hod. do 18.00 hod.
CZECH - OV TRADE spol. s r.o. nám. Republiky 570/2, Havířov Zkrácený úvazek
týden
Číšníci a servírky
práce možná i na dohodu; možno i nevyučení s praxí 1 rok; u vyučených bez praxe; KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
Ing. Bohumil Suchánek Slezská 1928, Český Těšín Plný úvazek
týden
Požadujeme samostatnost, flexibilitu, velmi kladný přístup k hostům, kreativitu, ochotu učit se novým věcem, přizpůsobivost KONTAKT: předem telefonicky od 8.00 hod. do 18.00 hod. a dohodnout schůzku
Follis trade s.r.o. Selská 1329/43, Havířov Plný úvazek
týden
Čísnicí veřejné provozy
Požadujeme praxi v oboru!!!, komunikativnost,spolehlivost,příjemné vystupování a flexibilitu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném prostorů společenského domu. KONTAKT: životopis zasílat na e-mail ...
Lázně Darkov, a.s. Čsl. armády 2954/2, Karviná Plný úvazek
aktivní
Číšníci a servírky, recepční
Nejdříve DPP, po zaučení možno na HPP. Náplň práce: obsluha hostů v restauraci, kavárně a baru a současně ubytovávání hostů, vyřizování rezervací a další práce na recepci Požadujeme: praxi v oboru, základní znalost anglického jazy ...
Hotel Rudolf s.r.o. U Motelu 861/3, Havířov Brigády